O PORTALU

 

IDEA

Krótko: Wierzymy, że na lokalnym rynku medialnym, na którym hołdują przaśne newsy i płytka rozrywka, jest jeszcze miejsce na treści inteligentne i wyrafinowane. Koncentrujemy się na wysokiej jakości informacjach i reportażach, kulturze oraz sztuce. 


INTERAKCJA

Trzcianecki portal interaktywny staje się tym samym trzecim, obok lokalnej telewizji oraz gazety, trzcianeckim massmedium. Łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnych środków masowego przekazu (dźwięk, zdjęcia, filmy i tekst) i dodaje coś od siebie - interakcję. Portal Trzcianecki.pl tworzą bowiem nie tylko zawodowi dziennikarze - relacje wideo, zdjęcia czy artykuły o wydarzeniach z ostatniej chwili, mogą opublikować także osoby, które były ich świadkami.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Portal Trzcianecki.pl, oprócz dziennikarstwa obywatelskiego, stanowi również interaktywną platformę ułatwiającą codzienne życie w naszym mieście. Bez problemu znajdziemy na nim ofertę danego sklepu, menu lokalu gastronomicznego czy informację o usługach określonej firmy. Ale Trzcianecki.pl to również oferty pracy, ogłoszenia, a także forum dyskusyjne, którego ideą jest swoboda wymiany myśli na przyzwoitym poziomie.

MISJA

Chcemy również promować Trzciankę. Pokazujemy to co mamy najlepsze: lasy, jeziora, łąki oraz wszystko to, co jest z tym związane: wszelkiego rodzaju zrzeszenia, koła, kluby, zespoły czy drużyny. Wspieramy wszystkich ludzi z pasją i tworzymy arenę, na której mogą rozwinąć skrzydła lub ugruntować swoją pozycję. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Nasz portal jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania lokalnej społeczności, która dziś myśli globalnie, ale zarazem chce angażować się na rzecz najbliższego otoczenia, z którym się silnie utożsamia. I stąd też ta nowoczesna platforma.


Tworzyć ją możesz również i Ty.


Trzcianecki.pl